Apdailos darbai

Apdailos darbai, prekybos centras, pilna apdaila per 50 dienų, Linkodas

Prekybos centro įrengimas per 50 dienų!

Sėkmingai veiklą vystanti UAB LINKODAS dirba statybų sektoriuje. Statome, įrengiame ir rekonstruojame gyvenamuosius namus, kotedžus, butus, ofisus, parduotuves. Projektuojame ir įrengiame pagal užsakovo pateiktus pageidavimus, siūlome savo kvalifikuotų specialistų paslaugas.

Pagrindinis įmonės tikslas – vykdomų darbų, teikiamų paslaugų kokybė ir klientų pripažinimas.

Šis tikslas yra pastovus ir nuolat siekiamas įgyvendinti. Kokybė už prieinamą kainą – svarbiausias veiksnys, lemiantis klientų nuomonę apie įmonės vykdomus darbus, teikiamas paslaugas ir pačią įmonę.
Mums labai svarbu, kad klientas būtų patenkintas, kas yra savotiškai geriausia reklama, o rekomendacijos gerina bendrovės prestižą, o tuo pačiu ir plečia užsakovų ratą.

Konsultuojame, parenkame medžiagas, patariame kokius produktus geriausia rinktis Jūsų objekto įrengimui ar rekonstrukcijai. Darbus atliekame pagal užsakovo pateiktus ar mūsų bendrovės specialistų parengtus projektus. Atsakome už atliktų darbų ir paslaugų kokybę.

Visiems darbams suteikiame garantijas. Įsipareigojame vykdyti objekte įmonės atliktų darbų priežiūrą, užsakovams juos eksploatuojant patarti ir vykdyti jų periodinę būklės kokybės patikrą.

UAB LINKODAS veikla pastatų įrengimo, apdailos srityje:

  • Pastatų išorės apdailos darbai
  • Vidaus apdailos darbai
  • Grindų įrengimas