Klinkerio apdaila

Išorės sienų apdaila, klinkeris, Linkodas UABKlinkeris – tai labai tvirtas, atsparus šalčiui ir rūgštims keramikos gaminys. Klinkerio plytos, fasadinės plytelės, grindinio trinkelės gaminamos iš specialaus molio naudojant sudėtingą gamybos technologiją, išdegant gaminį labai aukštoje (1100 – 1300°C) temperatūroje, kol jis tampa tvirtas lyg akmuo.

UAB „LINKODAS“ klinkerį, kaip vieną patvariausių išorės sienų apdailos medžiagų siūlo naudoti gyvenamųjų namų, visuomeninės paskirties, prekybos įmonių ir kitų miesto pastatų apdailoje jau ne vienerius metus.

Vieno iš patikimiausių klinkerio produkcijos gamintojų Europoje – „Feldhaus klinker“ plytos pasižymi nepriekaištinga kokybe, natūraliomis spalvomis, labai mažu vandens įgeriamumu. Plytos gaminamos įvairių spalvų ir paviršių: jis gali būti lygus, šiurkštus, rifliuotas, smėlėtas. Pasirinkti apdailos plytas yra iš ko.

Ne per seniausiai Lietuvos rinkoje pasirodęs naujausias „Fieldhaus klinker“ gaminys – rankų darbo sendintos klinkerio plytos, kurių vandens įgeriamumas siekia vos 4 proc. Šios plytos užtikrina namo fasado ilgaamžiškumą, atsparumą atmosferos poveikiui, dešimtmečiais neblunkančias spalvas.

Įmonė „Deppe Backstein – Keramik GmbH“ laikoma vienu iš geriausių gamintojų Europoje fasadinio klinkerio srityje, teigiamai vertinama klientų jau 126-erius metus. Sujungus laiko išgrynintas klinkerio plytų gamybos tradicijas su šiuolaikinės technologijos pasiekimais, buvo atsisakyta rankų darbo ir Klinkerio gamybos procesas tapo pilnai automatizuotas, kas leido sumažinti pačio klinkerio gamybos savikainą ir pasiūlyti klinkerį kur kas platesniam klientų ratui už priimtiną kainą.

Naudojant tris skirtingas plytų formavimo įrangas, gaminamos unikalios plytos įvairių spalvų bei beveik visų žinomų formatų. Plytų hidrofobinės savybės užtikrina apsaugą nuo dregmės, bei kitų išorinių veiksnių. Siūloma spalvų gama aprėpia visus raudonos, geltonos, o taip pat pilkos ir juodos spalvos atspalvius.

Plytelės – išrankiausiam klientui

Kasmet vis populiaresnės tampa klinkerio plytelės namo apdailai. Kompanija „Feldhaus klinker“ – didžiausia klinkerio plytelių fasado apdailai gamintoja Europoje. „Feldhaus“ asortimentas išsiskiria spalvų ir paviršių įvairove: plytelės gaminamos lygiu, rifliuotu, sendintu paviršiumi. Klinkerio plytelės atsparios šalčiui ir gali būti naudojamos tiek naujo, tiek renovuojamo namo lauko ir vidaus sienų apdailai.

„Fieldhaus“ taip pat gamina ir kampines, „L“ formos plyteles, kurias naudojant įmanoma sukurti ilgaamžį, nepriekaištingai atrodantį pastato fasadą.

Naudojant fasado plyteles gerokai atpinga apdailos darbai, nes joms nereikia plataus pamato. Plytelės gali būti klijuojamos tiesiai ant sienos: putų poliesterio, akmens vatos.

Plytelių gamyboje naudojama moderniausia įranga, todėl išgaunami natūralūs plytų paviršiai ir spalvos. Klinkerio plytelės puikiai dera ir su dekoratyviniu tinku, ir su medžio apdaila, todėl tikime, kad ir išrankiausiam klientui rasime tinkamą sprendimą.

Klinkerio klijavimas yra ypač daug stropumo reikalantis procesas – teisingam bei kokybiškam klinkerio klijavimui reikia nemažai patirties. UAB „LINKODAS“ yra sutelkusi klinkerio klijavimo profesionalus, kurie sienų išorės apdailą klinkerio plytelėmis atlieka nepriekaištingai. Savo darbams suteikiame garantijas, viršijančias būtinąsias, apibrėžtas Statybų Techninio Reglamento sąlygose.

Klinkerio klijavimo paslaugas teikiame tiek Vilniuje, tiek ir visoje Lietuvoje:

  • Klijuojame tiek įprastas, tiek sendintas klinkerio plyteles
  • Atliekama kokybiškus siūlių užpildymo darbus
  • Impregnuojame namo fasadą bei klinkerinę apdailą
  • Atliktiems dabams teikiama 7 metų garantija

Klinkerio klijavimo kaina priklauso nuo Jūsų pageidavimų, darbų apimties, klijavimo pobūdžio ir kitų sąlygų.

Jei reikalingos klinkerio klijavimo paslaugos remontuojant ar statant gyvenąmąjį namą, kitas patalpas, užklausą darbams, teikiamoms paslaugoms galite pateikti elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu: info@linkodas.lt, taip pat užpildžius užklausos formą šiame tinklapyje arba telefonu 8 656 58411