Gipso kartono montavimas

Gipso kartono sienos, lubos, nišos, pertvarų konstrukcijos

Gipso kartono sienos, lubos, montavimas, įrengimas, apdailos darbai, Linkodas UABGipso kartono plokštė (GKP) – statybinė medžiaga pagaminta iš statybinio gipso, iš abiejų pusių apklijuoto kartonu. Produkte gipso – apie 93%, popieriaus tik 6%, armavimo medžiagų apie 1%. Pagrindinis gipso kartono privalumas – jo ekologiškumas, terminis atsparumas, aukštas garso slopinimo lygis, pralaidumas garams, tvirtumas ir oro drėgnumo reguliavimo ypatybė.

UAB „LINKODAS“ konstruktoriai mėgsta gipso kartoną ne tik dėl to, kad jis paprastai montuojamas, bet ir dėl jo plastiškumo: sudrėkintas gipso kartonas tampa labai lankstus, o išdžiūvęs išlaiko suteiktą formą.

Gipso kartonu padengtas sienas padengame Užsakovo pageidaujama medžiaga: dažome, klijuojame tapetus, plyteles. Kad sumontuotos gipskartonio konstrukcijos būtų stabilios, estetiškos ir ilgalaikės, būtina laikytis gamintojo nustatytų instrukcijų bei rekomendacijų ne tik montavimo bet ir vėliau, pastato eksploatacijos metu.

Gipso kartono sienų montavimas

Yra naudojami du pagrindiniai būdai sienų apdailai gipskartonio plokštėmis:

1. Bekarkasis montavimas – GKP klijuojamos ant sienos specialiais klijais gipsui.
2. Karkasinis montavimas – montuojamos GKP ant metalinių profilių, medinių tašų ar gipso kartono juostų. Populiariausi – metaliniai karkasai.

Lenktų paviršių konstrukcijos iš gipskartonio plokščių

Naudodami skirtingus Gyproc firmos gaminius UAB „LINKODAS“ apdailininkai įrengia įvairiausių formų lenktas konstrukcijas: užapvalintus sienų kampus, apskritas kolonas, skliautuotas lubas, užapvalintus perėjimus tarp lubų ir sienų ir pan. Priklausomai nuo gipskartonio plokštės lenkimo spindulio rekomenduojami įvairūs darbo būdai ir medžiagos.

Santykinė patalpos oro drėgmė turi didelią įtaką plokštės mechaninėms savybėms, todėl konkrečios technologijos gipskartonio plokštės lenkimui nėra. Kiekvienu konkrečiu atveju eksperimentuojame, pasirenkant vienokį ar kitokį lenkiamos plokštės drėkinimo laiką ir būdą. Tai įmanoma kokybiškai atlikti, turint nemažą žinių bagažą ir kas svarbiausia – patirties.

Patalpų vidaus pertvaros ir sienų apdaila apima keletą etapų, naudojantis gamintojo instrukcijomis, bei turint motyvuotą, patirties ir darbštumo nestokojantį kolektyvą, darbus atliekame sutartais terminais, garantuodami auščiausią kokybę.

Darbo etapai – būtinieji (A) ir pasirinktiniai (B)

A.
Karkaso montavimas ir gipskartonio plokščių tvirtinimas
Karkaso montavimas
Plokščių montavimas
Plokščių jungimas pagal gamintojo rekomenduojamas schemas
Siūlių užtaisymas

B.
Glaistymas
Dažymas
Plytelių klijavimas
Tapetavimas

Jei reikalingos paslaugos remontuojant, rekonstruojant ar statant individualų namą, biurą ar kitas patalpas, užklausą darbams, teikiamoms paslaugoms galite pateikti elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu: info@linkodas.lt, taip pat užpildžius užklausos formą šiame tinklapyje arba telefonu +370 656 58411