Grindų įrengimas

Grindų įrengimas, plytelių danga, klojimas, UAB LinkodasGrindų įrengimas vykdomas etapais, kurie kiekvienas turi svarbią reikšmę viso proceso eigoje. UAB „LINKODAS“ specialistai siūlo atkreipti dėmesį į keletą veiksnių, kurie įrengiantiems grindis turi būti labai svarbūs.

Pirmame etape atliekame grindų įrengimo paruošiamuosius darbus. Pažymėtina, kad grindų pagrindo paruošiamojo etapo darbų kokybė – vienas svarbiausių faktorių. Kokybiškas grindų įrengimas priklauso nuo to kaip gerai yra paruoštas pagrindas. Tai reikalinga atlikti laikantis nustatytų technologijų, nepriklausomai, kokia danga bus klojama: parketas, natūralios lentos, grindjuostės, laminatas, kamštinė ar plytelių danga.

Mūsų bendrovės siūloma plati parketo rūšių, natūralių medinių grindų, bei keraminių ir akmens masės plytelių gama leidžia įrengti grindų dangas įvairios paskirties patalpose, išlaikant Jūsų pasirinktą vieningą stiliaus kryptį savo namams ar darbo aplinkai.

Įrengdami grindis visada laikomės dangai įrengti skirtų gamintojo rekomendacijų. Rišančiosios medžiagos (gruntas, klijai) naudojamos tik tos, kurios atitinka aukščiausius kokybės testų reikalvimus. Kiekvienam Užsakovui stengiamės patarti, parenkame medžiagas, kurios tarnaus ilgą laiko tarpą, nesukeldamos eksploatacijos keblumų.

Savo klientams siūlome tik laiko patikrintų gamintojų tiekėjus, galinčius pasiūlyti didelį asortimentą lauko sąlygomis tinkamų eksploatuoti terasinių lentų, dailylenčių, vidaus grindjuosčių iš eglės, pušies, uosiio, ąžuolo ar maumedžio medienos. Taip pat turime patikimų pardavėjų ratą, siūlančių platų pasirinkimą pušinių grindinių lentų, ąžuolo masyvo lentų ir parketlenčių.

Visuomeninės paskirties objektuose dažnas Užsakovo pasirinkimas – akmens masės ar keramikinės plytelės. Jų gausa išties stebina, tačiau rinktis siūlome tik iš nedidelio rato tiekėjų. Iš patirties žinome, kad kainos ir kokybės santykis ne visada atitinka deklaruojamąjį. Rekomenduojame pačius geriausius rinkove veikiančius tiekėjus.

Darbus atlikti sugebame kokybiškai, tad ir medžiagas naudojame tik aukščausios rūšies. Remontuoti kainuoja brangiau, nei iš karto pasirinkus kiek brangesnį produktą džiaugtis jo kokybiškomis sąvybemis ir gera eksploatacija.

Jei reikalingos paslaugos remontuojant namą, būstą, biurą ar kitas patalpas, užklausą darbams, teikiamoms paslaugoms galite pateikti elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu: info@linkodas.lt, taip pat užpildžius užklausos formą šiame tinklapyje arba telefonu +370 656 58411