Grindų plytelių klijavimas

Grindų įrengimas, plytelių danga, klojimas, UAB LinkodasUAB „LINKODAS“ įrengdami grindis klijuoja marmuro, granito, akmens masės, keramikos ir dirbtinio akmens plyteles. Kiekvienas klientas turi savo viziją, architektai kartu su dizaineriais paruoštą projektą stengiasi įgyvendinti kuo patraukliau. Savo ruožtu, mūsų įmonės patyrę meistrai itin kokybiškai ir sparčiai tai atlieka.

Pasikartosime, bet svarbiausia – pagrindo paviršių paruošimas. Jei reikia, nulupame senas plyteles, ar kitą dangą, išlyginame sienas, grindis – kokybiškam rezultatui pasiekti ypatingai svarbus tinkamas paruošimas.

Esant didesniems, nei 200 kv. m. plotams, darbus vykdome dviem ar trim pamainomis, kas įgalina tokiuose objektuose, kaip kad didelio ploto prekybos salės, grindis įrengti per itin trumpą laiką.

Dažnai plytelių danga yra įrengiama buitinės paskirties patalpose. Tai gali būti pramonės, gamybos ar kitų įmonių darbuotojams skirtos buitinės patalpos, ar gyvenamųjų namų vonios kambarys. Tokiais atvejais siūlome:
– vietoje pastatomo, plastikinio dušo pado išbetonuoti dušo pagrindą,
– įrengti dušo ar kitos padidinto drėgnumo zonos hidroizoliaciją;
– grindis, sienas išklijuoti įvairių tipų ir dydžių plytelėmis: akmens masės, keraminėmis, mozaikinėmis;
– jaukiam vonios kambariui siūlome įsirengti grindų šildymą – esant galimybei nuo bendros šildymo sistemos ar elektrinį;

Kliento patogumui medžiagas komplektuojame, pristatome savo transportu.