Per metus skirtinguose Lietuvos miestuose išvystyti du nauji logistikos centrai

Iššūkiai pagyvina darbą

Industrinio ir komercinio nekilnojamojo turto plėtros įmonė „SIRIN Development“ per 15 veiklos metų išvystė daugiau nei 400 tūkst. m2 skirtingų pastatų.

2019 m. Lietuvos, Latvijos ir Rusijos rinkai įmonė pristatė keturis naujus logistikos centrus ir buvo įtraukta į „PropertyEU Magazine“ didžiausių logistikos nekilnojamojo turto vystytojų reitingą. „SIRIN Development“ sąraše užėmė 13-ą vietą, taip tapdama pirmąja į reitingą įtraukta bendrove iš Baltijos šalių.

Neseniai Lietuvoje duris atvėrė net du šios įmonės objektai Kauno logistikos centras (I etapas) ir Liepkalnio industrinis parkas (III etapas).

Kauno logistikos centre esančioms administracinėms patalpoms visų pirma buvo kelti kokybės ir ekonomiškumo kriterijai, tačiau ne mažiau svarbus estetinis vaizdas. Iššūkį per trumpą laikotarpį atlikti visus apdailos darbus priėmė UAB „Linkodas“. Pasak įmonės vadovo Žydrūno Kuralavičiaus, užsakovas yra iš anksto patvirtinęs modelį, pagal kurį įrengiami tokio tipo objektai. Tačiau, net ir žinant pagrindinius kriterijus, pirmiausia buvo tiksliai išnagrinėta situacija bei poreikiai: dar prieš atliekant visus darbus, tartasi dėl naudojamų medžiagų, sienų, lubų.

„Į kiekvieną mums patikėtą darbą žiūrime labai atsakingai. Šiame objekte daug dėmesio skirta patalpų optimizacijai ir greitam patalpų atsipirkimui. Taip pat medžiagoms, kurios buvo kruopščiai atrinktos ir pasiūlytos ne tik kokybiškos bei vizualiai patrauklios, bet ir atitinkančios labai svarbų kriterijų, t. y. racionaliausias kainos ir kokybės santykis. Kokybiškas darbas – tai ne tik kokybiškos medžiagos, bet ir žmogiškieji ištekliai, užtikrinantys kokybišką visų statybos procesų dalyvių darbą. Džiaugiuosi, kad pavyko suburti profesionalią komandą, kuri sugeba per trumpą laiką kokybiškai realizuoti sudėtingus projektus reikliausiems užsakovams“, – teigia Ž. Kuralavičius.

Anot jo, trumpas darbo terminas dažnai tampa savotišku iššūkiu, kuris pagyvina darbą ir suteikia postūmį ieškoti modernių būdų, kaip dar efektyviau išnaudoti laiką, skirtą apdailos darbams atlikti.

Įmonė „Linkodas“ apdailos ir rekonstrukcijos projektus atlieka visuomeninės, gyvenamosios ir komercinės paskirties pastatuose.

Per metus skirtinguose Lietuvos miestuose išvystyti du nauji logistikos centrai