Naudodamiesi LINKODAS tinklalapiu, sutinkate naudoti įdiegtus slapukus.
Naudodamiesi LINKODAS tinklalapiu, sutinkate naudoti įdiegtus slapukus.

Kategorija: LINKODAS spaudoje

LINKODAS – „STRUCTUM“ 2020/6 žurnale

Industrinio ir komercinio nekilnojamojo turto plėtros įmonė „SIRIN Development“ statant Kauno logistikos centrą, administracinėms patalpoms visų pirma iškėlė aukštus kokybės ir ekonomiškumo kriterijus, tačiau ne mažiau svarbus estetinis vaizdas. Iššūkį per trumpą laikotarpį atlikti visus apdailos darbus priėmė UAB „Linkodas“.

LINKODAS – „STATYBA ir ARCHITEKTŪRA“ 2018/6 žurnale

Bendrovė „Linkodas“ statybos apdailos darbų ir remonto veiklą vysto nuo 2011 metų. Kasmet auganti patirtis vis didina atgarsius apie įmonės veiklą, vardo žinomumą, projektų skaičių ir apimtis. Bendrovės kvalifikuotų specialitų lankstumas ir mobilumas leidžia optimaliai paskirstant žmogiškuosius išteklius įveikti užduotis. Vis tik Ž. Kuralavičius pabrėžia, kad jų įmonė visų pirma orientuojasi į darbų kokybę.

LINKODAS – „MANO NAMAI” 2016/3 žurnale

Skandinaviško dizaino tradicija tipiniame bute Privataus buto remontas ir apdaila Sovietinės statybos daugiaaukštyje įrengiant butą, kurį projektavo interjero dizainerė, architektė Vaida Kandratavičiūtė, LINKODAS meistrams teko susidurti su dideliais konstrukciniais apribojimais, tačiau pavyko sukurti šiuolaikišką gyvenamąją erdvę, dvelkiančią skandinaviškam stiliui būdinga ramybe, natūralumu bei santūrumu. Modernus...