Naudodamiesi LINKODAS tinklalapiu, sutinkate naudoti įdiegtus slapukus.
Naudodamiesi LINKODAS tinklalapiu, sutinkate naudoti įdiegtus slapukus.

Išorės sienų apdaila

Kokybiška pastatų išorės apdaila šiuolaikiškomis medžiagomis

„LINKODAS“ UAB - patikima, partnerių pripažinta, atestuota statybos bendrovė. Kompanija teikia kvalifikuotas, partnerių, profesionalų įvertintas statinių apdailos ir remonto paslaugas. Pastatų išorės (lauko) sienų apdailos darbus vykdo aukštą kvalifikaciją įgiję, nuolat savo žinias ir įgūdžius tobulinantys bendrovės specialistai.

Įmonėje veikia pažangi vadybos sistema, darbuotojų motyvaciją skatinama progresyvia apmokėjimo už darbą sistema, tad galime užtikrinti ypač kokybišką ir spartų darbų vykdymą.

Analizuodami rinkos poreikius ir atliepdami į klientų pageidavimus, pastoviai plečiame savo paslaugų spektrą. Dėl šios priežasties, mūsų darbuotojai pastoviai siekia gilinti savo profesines žinias, dalyvauja mokymuose ir kursuose.

Pastatų sienų apdaila

  • Paviršiaus gruntavimas
  • Dekoratyvinis tinkavimas
  • Dažymas
  • Klinkerio plytelių klijavimas
  • Medienos apdailinių lentelių montavimas

„LINKODAS“ klientai - privatūs asmenys, statybinės kompanijos, savivaldos organizacijos.

Jei reikalingos paslaugos remontuojant namą, būstą, biurą ar kitas patalpas, užklausą darbams, teikiamoms paslaugoms galite pateikti elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu: info@linkodas.lt, taip pat užpildžius užklausos formą šiame tinklapyje arba telefonu 8 656 58411

Lauko sienų apdaila