Naudodamiesi LINKODAS tinklalapiu, sutinkate naudoti įdiegtus slapukus.
Naudodamiesi LINKODAS tinklalapiu, sutinkate naudoti įdiegtus slapukus.

Medinės konstrukcijos, elementai

Masyvo, klijuotos medienos elementų montavimas, patalpų apdaila

Natūralios, klijuotos medienos apdaila interjere

Interjero dizaino elementai, medienos konstrukcijos, apdaila panaudojant medį yra nuo seno įprasta Lietuvoje. Žmogaus akys fiksuoja, o jau protas tai vertina kaip savą, suteikiantį natūralumo jausmą elementą.

Kuriant šiuolaikinį interjero dizainą, architektai, interjero dizaineriai mėgsta pritaikyti naujas medžiagas ir jų panaudojimo sprendimus, žaidžia faktūromis. Dažnai pasirenkamas medžio masyvas, fanera, įvairūs faneruoti, šiuolaikinėmis technologijomis pagaminti plastikai, net su kitais kompozitiniais elementais, juos visus derinant tarpusavyje. Nesvarbu, ar tai naudojama gyvenamojoje patalpoje, dideliame prekybos centre, pramogų ir laisvalaikio praleidimo erdvėje, administraciniame pastate ar poliklinikoje.

Medžio masyvo kostrukcijos, elementai

Mediniai elementai naudojami įrengiant ir klasikinio stiliaus objektus, bei istorinio stiliaus interpretacijas. Dažnai tai esti restoranų, kavinių, SPA, kaimo sodybų ar prabangių vilų ir rezidencijų interjeras.

Medinės detalės privačiame namo interjere, - svetainės, valgomojo, virtuvės erdvėje pateisina savitą natūralių medžiagų panaudojimą. Dažnai jos - dominuojančios, sienų, lubų bei kai kurių baldų paviršių ir plokštumų, baltos spalvos fone.

Panaudojant medį "piešiamos" natūralios linijos, formuojančios stačiakampes langų formas, juo aprėminamos kolonų briaunos. Medinė interjero dalis puikiai tinka pabrėžiant laiptų, turėklų, balkono linijas. Medinių lubų konstrukcijos, apsauginės sienutės taip pat dažnai įrengiamos panaudojant medį ar medžio ir stiklo kompozicijas.

Tuo pačiu pasakytina, kad ir eksterjere panaudotos medinės konstrukcijos praplečia interjero dizaino žaidimo linijomis “aikštelės” ribas.