Naudodamiesi LINKODAS tinklalapiu, sutinkate naudoti įdiegtus slapukus.
Naudodamiesi LINKODAS tinklalapiu, sutinkate naudoti įdiegtus slapukus.

Klinkerio apdaila

Klinkeris – viena patvariausių, estetiška išorės sienų apdaila

Klinkeris - labai tvirtas, atsparus šalčiui ir rūgštims keramikos gaminys. Klinkerio plytos, fasadinės plytelės, grindinio trinkelės gaminamos iš specialaus molio naudojant sudėtingą gamybos technologiją, išdegant gaminį labai aukštoje (1100 – 1300°C) temperatūroje, kol jis tampa tvirtas lyg akmuo.

„LINKODAS“ UAB klinkerį, kaip vieną patvariausių išorės sienų apdailos medžiagų siūlo naudoti gyvenamųjų namų, visuomeninės paskirties, prekybos įmonių ir kitų miesto pastatų apdailoje jau ne vienerius metus.

Fasado apdailai naudojant klinkerio plyteles gerokai atpinga apdailos darbai, nes tokiu atveju nereikia plataus pamato. Plytelės gali būti klijuojamos tiesiai ant sienos: putų poliesterio, akmens vatos.

Plytelių gamyboje naudojama moderniausia įranga, todėl išgaunami natūralūs plytų paviršiai ir spalvos. Klinkerio plytelės puikiai dera ir su dekoratyviniu tinku, ir su medžio apdaila, todėl tikime, kad ir išrankiausiam klientui rasime tinkamą sprendimą.

Klinkerio klijavimas atidumo reikalantis procesas. Teisingam bei kokybiškam klinkerio klijavimui reikalinga nemaža patirtis. „LINKODAS“ yra sutelkusi klinkerio klijavimo profesionalus, kurie sienų išorės apdailą klinkerio plytelėmis atlieka nepriekaištingai.

Klinkerio apdaila

  • Klijuojame tiek įprastas, tiek sendintas klinkerio plyteles
  • Atliekama kokybiškus siūlių užpildymo darbus
  • Impregnuojame namo fasadą bei klinkerinę apdailą
  • Atliktiems dabams teikiama 7 metų garantija

Klinkerio apdailos darbų kaina priklauso nuo Jūsų pageidavimų, darbų apimties, klijavimo pobūdžio ir kitų sąlygų. Darbams suteikiame garantijas, viršijančias būtinąsias, apibrėžtas Statybų Techninio Reglamento sąlygose.

Jei reikalingos klinkerio klijavimo paslaugos remontuojant ar statant gyvenąmąjį namą, kitas patalpas, užklausą darbams, teikiamoms paslaugoms galite pateikti elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu: info@linkodas.lt, taip pat užpildžius užklausos formą šiame tinklapyje arba telefonu 8 656 58411

Klinkerio apdaila