Naudodamiesi LINKODAS tinklalapiu, sutinkate naudoti įdiegtus slapukus.
Naudodamiesi LINKODAS tinklalapiu, sutinkate naudoti įdiegtus slapukus.

Gipso kartono montavimas

Vidaus patalpų pertvaros, sienos, lubos. Įrengimas ir apdaila

Gipso kartono sienos, lubos, nišos, pertvarų konstrukcijos

Įrengiant naujus statinius, remontuojant senesnės statybos pastatus „LINKODAS“ UAB gipso kartoną paprastai montuoja dėl jo plastiškumo: sudrėkintas gipso kartonas tampa labai lankstus, o išdžiūvęs išlaiko suteiktą formą.

Gipso kartono sienų, lubų paviršius, kitas konstrukcijas padengiame Užsakovo pageidaujamu būdu: dažome, klijuojame tapetus, keramines plyteles, retesniais atvejais naudojame specialius audinius. Kad sumontuotos gipskartonio konstrukcijos būtų stabilios, estetiškos ir ilgalaikės, jas montuojant laikomės gamintojo nustatytų instrukcijų bei rekomendacijų. Tai būtina sąlyga ne tik montavimo bet ir vėliau, pastato eksploatacijos metu.

Gipso kartono sienų montavimas

Yra naudojami du pagrindiniai būdai sienų apdailai gipskartonio plokštėmis:

  • Bekarkasis montavimas - GKP klijuojamos ant sienos specialiais gipso klijais
  • Karkasinis montavimas - montuojamos GKP ant metalinių profilių, medinių tašų ar gipso kartono juostų. Populiariausias būdas - metaliniai karkasai
Vidaus apdailos darbai

Lenktų paviršių konstrukcijos iš gipskartonio plokščių

Naudodami skirtingus Gyproc firmos gaminius „LINKODAS“ apdailininkai įrengia įvairiausių formų lenktas konstrukcijas: užapvalintus sienų kampus, apskritas kolonas, skliautuotas lubas, užapvalintus perėjimus tarp lubų ir sienų ir pan. Priklausomai nuo gipskartonio plokštės lenkimo spindulio rekomenduojami įvairūs atlikimo būdai ir medžiagos.

Santykinė patalpos oro drėgmė turi didelią įtaką plokštės mechaninėms savybėms, todėl konkrečios technologijos gipskartonio plokštės lenkimui nėra. Kiekvienu konkrečiu atveju eksperimentuojame, pasirenkant vienokį ar kitokį lenkiamos plokštės drėkinimo laiką ir būdą. Tai įmanoma kokybiškai atlikti, turint nemažą žinių bagažą ir kas svarbiausia - patirties.

Patalpų vidaus pertvaros ir sienų apdaila apima keletą etapų, naudojantis gamintojo instrukcijomis, bei turint motyvuotą, patirties ir darbštumo nestokojantį kolektyvą, darbus atliekame sutartais terminais, garantuodami auščiausią kokybę.

Jei reikalingos paslaugos remontuojant, rekonstruojant ar statant individualų namą, biurą ar kitas patalpas, užklausą darbams, teikiamoms paslaugoms galite pateikti elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu: info@linkodas.lt, taip pat užpildžius užklausos formą šiame tinklapyje.