Naudodamiesi LINKODAS tinklalapiu, sutinkate naudoti įdiegtus slapukus.
Naudodamiesi LINKODAS tinklalapiu, sutinkate naudoti įdiegtus slapukus.

Grindų įrengimas

Įrengiame grindis visuomeninės, administracinės, gyvenamosios paskirties pastatuose

Grindys interjere

Grindų įrengimas vykdomas etapais, kurių kiekvienas reikšmingai įtakoja galutinę kokybę viso proceso eigoje. „LINKODAS“ UAB specialistai siūlo atkreipti dėmesį į keletą veiksnių, kurie įrengiantiems grindis turi būti labai svarbūs.

Pirmame etape atliekame grindų įrengimo paruošiamuosius darbus. Pažymėtina, kad grindų pagrindo paruošiamojo etapo darbų kokybė - vienas svarbiausių sudėtinių viso proceso faktorių. Kokybiškas grindų įrengimas labiausiai priklauso nuo to, kaip gerai yra paruoštas pagrindas. Tai reikalinga atlikti laikantis nustatytų technologijų, nepriklausomai, kokia danga bus klojama: parketas, natūralios lentos, grindjuostės, laminatas, sintetinė, kamštinė ar plytelių danga.

Grindų dangos namie, biure, mokykloje

Įrengiant grindis visuomeninės, administracinės paskirties pastatuose „LINKODAS“ naudojama plati gama dangos rūšių: nuo natūralių medinių grindų, bei keraminių ir akmens masės plytelių iki laminato ir sintetinių heterogeninių (PVC tipo), vinilinių, kurios leidžia įrengti grindų dangas įvairios paskirties patalpose, išlaikant Jūsų pasirinktą vieningą stilių savo namams ar darbo aplinkai.

Įrengdami grindis visada laikomės dangai įrengti skirtų gamintojo rekomendacijų. Rišančiosios medžiagos (gruntas, klijai) naudojamos tik tos, kurios atitinka aukščiausius kokybės testų reikalvimus. Kiekvienam Užsakovui stengiamės patarti, parenkame medžiagas, kurios tarnaus ilgą laiko tarpą, nesukeldamos eksploatacijos keblumų.

Skandinaviškas interjeras, buto apdaila Justiniškėse

Medinės, laminato, plytelių, vinilinės (PVC) dangos

Klientams siūlome tik laiko patikrintų gamintojų tiekėjus, galinčius pasiūlyti didelį asortimentą lauko sąlygomis tinkamų eksploatuoti terasinių lentų, dailylenčių, vidaus grindjuosčių iš eglės, pušies, uosio, ąžuolo ar maumedžio medienos. Taip pat turime patikimų pardavėjų ratą, siūlančių platų pasirinkimą pušinių grindinių lentų, ąžuolo masyvo lentų ir parketlenčių.

Visuomeninės paskirties objektuose dažnas Užsakovo pasirinkimas - akmens masės ar keramikinės plytelės. Jų gausa išties stebina, tačiau rinktis siūlome tik iš nedidelio rato tiekėjų. Iš patirties žinome, kad kainos ir kokybės santykis ne visada atitinka deklaruojamąjį. Rekomenduojame pačius geriausius rinkoje veikiančius tiekėjus.

Tik kokybiškai atlikti darbai pateisina aukščausios rūšies medžiagų naudojimą. Remontuoti kainuoja brangiau, nei iš karto pasirinkus kiek brangesnį produktą ir paslaugas džiaugtis jo kokybiškomis eksploatacijoos sąvybėmis.

Jei reikalingos paslaugos remontuojant namą, būstą, biurą ar kitas patalpas, užklausą darbams, teikiamoms paslaugoms galite pateikti elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu: info@linkodas.lt, taip pat užpildžius užklausos formą šiame tinklapyje arba telefonu +370 699 92199