Naudodamiesi LINKODAS tinklalapiu, sutinkate naudoti įdiegtus slapukus.
Naudodamiesi LINKODAS tinklalapiu, sutinkate naudoti įdiegtus slapukus.

Laminato grindys

Grindų dangos įrengimas biure, visuomeninėse, gyvenamosiose patalpose

Laminato danga interjere

Laminatas vertinamas dėl jo atsparumo bei ekologiškumo, o tai lėmė, kad laminuota grindų danga buvo nuolat tobulinama ir šiandien tapo vienu universaliausių ir populiariausių grindų dangos sprendimų visoje Europoje.

„LINKODAS“ UAB įrengia laminato grindis gyvenamosiose, administracinės, visuomeninės paskirties patalpose, prekybos centruose.

Naujos kartos laminato gamintojai šiandien gali pasiūlyti tokią laminato kokybę, kuriai neretai nusileidžia ir parketas. Todėl laminuota grindų danga kiekvienais metais užima vis didesnę rinkos dalį, pralenkdama keraminių plytelių, vinilinę ir kiliminę dangas. Laminuota grindų danga − viena universaliausių ir populiariausių grindų dangų, tinkanti ir namams, ir biurams. Ji suteikia aplinkai jaukumo, šilumos ir puikią išvaizdą. Laminato kaina atitinka dangos funkcionalumą, ją įsigyti išgali dauguma vartotojų.

linkodas-grindu-danga-irengimas-0994

Laminato dangos montavimo būdai

Laminatas pagal montavimo būdus skirstomas į klijuojamąjį, rakinamąjį ir kalamąjį. Ši grindų danga lengvai ir greitai klojama. Grindys paprastai ir greitai montuojamos, laminatą galima kloti net paliekant seną grindų dangą, todėl grindų atnaujinimas nesukelia didesnių nepatogumų.

Galima įsigyti ypač patvarios daugiasluoksnės laminuotos grindų dangos. Specialus būdas naujojo laminato grindis leidžia sumontuoti be klijų. Ši klojimo technologija ne tik sutaupys laiko, bet ir leis nesunkiai demontuoti grindų dangą kraustantis arba remontuojant patalpą. Tai patikima, puikiai atrodanti ir lengvai montuojama grindų danga. Laminato lentelės tarpusavyje sujungiamos vadinamąja sistema „Click“. Taip grindys įrengiamos greitai ir nesudėtingai, sukabintos lentos pavirsta vientisa ir tvirta konstrukcija.

Tačiau montavimas turi būti atliktas tinkamai pagal gamintojo rekomendacijas, nes nuo to priklauso jo patvarumas. Skambinkite, rašykite, klauskite. Visada pasiryžę pakonsultuoti, atsakyti į klausimus, patarti.