Naudodamiesi LINKODAS tinklalapiu, sutinkate naudoti įdiegtus slapukus.
Naudodamiesi LINKODAS tinklalapiu, sutinkate naudoti įdiegtus slapukus.

Berėmio stiklo pertvaros ir konstrukcijos

Grūdinto stiklo pertvaros, varstomos, stumdomos durys

Berėmio stiklo konstrukcijos

Įrengiant naujus administracinius pastatus, remontuojant senesnės statybos biurus „LINKODAS“ UAB dažnai montuoja berėmes grūdinto stiklo konstrukcijas. Jos puikiai tarnauja didelėse erdvėse: biuruose, bankuose ir kitose administracinėse patalpose. Esant poreikiui, jos tonuojamos smėliasrovės metodu ar klijuojant įvairiaspalves, specialios paskirties plėveles. Stiklo pertvaros naudojamos komercinės, visuomeninės, sporto ir aktyvaus poilsio paskirties pastatuose, sveikatinimo ir SPA centruose.

Grūdinto stiklo pertvaros, durų sistemos

Šiuolaikinių stiklo gamybos technologijų dėka berėmio stiklo pertvaromis galima įstiklinti sienas, kurių ilgis, durų ir sujungtų pertvarų konfigūracija - kuo įvairiausia, atitinkanti praktiškai bet kokį architekto, interjero dizainerio sumanymą.

Kad sumontuotos grūdinto stiklo konstrukcijos būtų stabilios, estetiškos ir jų eksploatacija būtų kuo paprastesnė ir ilgalaikė, montuojant laikomės gamintojo nustatytų instrukcijų bei rekomendacijų. Tai būtina sąlyga ne tik montavimo bet ir vėliau, pastato eksploatacijos metu.

Berėmio stiklo jungimui tarpusavyje yra naudojami du pagrindiniai būdai. Montuojant įvairias pertvaras, priklausomai nuo patalpų paskirties ir pageidaujamo patalpų atskyrimo konstrukcijų ypatumų stiklinėse pertvarose montuojame durų sistemas. Montuojant varstomas, stumdomas duris, jos gali būti atidaromos automatiškai, naudojant elektronikos daviklius ir mechaniką, užtikrinant patogų didelių lankytojų srautų praėjimą ir maksimalų komfortą, naudojant ilgą jų eksploatacijos laiką. Esant poreikiui, pastato išorėje, virš stiklinių durų montuojamas stiklinis stogelis, tvirtinamas nerūdijančio plieno laikikliais ar trosų sistema.

Stiklo konstrukcijų montavimo ypatumai

Bekarkasis montavimas - stiklo lakštai montuojami ant metalinių, dažniausiai aliuminio profilių, papildomai iklijuotų specialaus, amortizuojančiomis savybėmis pasižyminčių poliuretano ar kitokios sudėties juostelių. Populiariausias būdas jungti tarpusavyje - metalinė, specialios paskirties furnitūra, gaminama tiek žinomų, pasaulinę patirtį ir konstravimo ypatumus diktuojančių firmų, tiek Lietuvos gamintojų.

Grūdinto stiklo elementai tvirtinami įvairių laikiklių pagalba, nenaudojant jokių rėmų, suteikia moderniems pastatams elegancijos ir neribojamos erdvės pojūtį, o paveldo objektuose padeda atsiskleisti autentiškoms pastatų detalėms. Mechaninė ir elektronikos dalis, furnitūra montuojama suteikiant gamintojo garantijas.

Lenktų formų stiklo konstrukcijos

Naudodami skirtingo spindulio grūdinto stiklo lakštus „LINKODAS“ apdailininkai įrengia lenktas stiklo pertvarų konstrukcijas. Tai įmanoma kokybiškai atlikti, turint nemažą žinių bagažą ir kas svarbiausia - patirties.

Administracinės, prekybinės ar kitos paskirties patalpų stiklinės pertvaros ir durų sistemos leidžia patogiai planuoti erdves, atsižvelgiant į kiekvieno Užsakovo individualius pageidavimus.

Berėmės stiklo konstrukcijos puikiai tarnauja ilgą laiką, yra saugios jei montuojamos naudojantis gamintojo instrukcijomis. Naudojama kokybiška stiklo tvirtinimo, durų ir pertvarų jungimo furnitūra. „LINKODAS“ UAB, turinti motyvuotą, patirties ir darbštumo nestokojantį kolektyvą, darbus atlieka garantuodami auščiausią kokybę, sutartimis apibrėžtais terminais.

Jei reikalingos paslaugos remontuojant, rekonstruojant ar statant individualų namą, biurą ar kitas patalpas, užklausą darbams, teikiamoms paslaugoms galite pateikti elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu: info@linkodas.lt, taip pat užpildžius užklausos formą šiame tinklalapyje.