Tvirtas „NE” nekokybiškam darbui

Bendrovė „Linkodas“ statybos apdailos darbų ir remonto veiklą vysto nuo 2011 metų. Kasmet auganti patirtis vis didina atgarsius apie įmonės veiklą, vardo žinomumą, projektų skaičių ir apimtis.

Moderniame, pagal BREEAM standartus statytame „River hall“ įmonė atliko vidaus patalpų apdailą. Bendrosiose koridorių, laiptinių, įėjimo holų erdvėse ir būsimų nuomininkų patalpose įmonės komanda vykdė gipso pertvarų statymo, plytelių klijavimo, dažymo darbus.

Anot įmonės direktoriaus Žydrūno Kuralavičiaus, darbai šiame objekte skyrėsi dar aukštesniais nei įprastai kokybės reikalavimais, kuriuos lėmė A energinio naudingumo klasė ir BREEAM standartai. Siekiant išskirtinės kokybės, buvo orientuotaasi į aukštesnį apdailos darbų lygį ir itin kokybiškas medžiagas.

Įmonė „Linkodas“ daugiausia apdailos ir rekonstrukcijos projektų yra atlikusi visuomeninės paskirties pastatuose. Keletas iš jų neseniai įgyvendintų darbų – „SoDra“ pastato Vilniuje vidaus renovacija, apartamentų komplekso „Saulės sonata“ Druskininkuose įrengimas ir vidaus apdaila, administracinio pastato Vilniuje, Žalgirio g. 131 biuro ir sandėlio remontas ir apdaila (užsakovas – įmonė „Pardavimo automatai“, gamybinio pasto Vilniuje, Metalo g. 15, apdaila (užsakovas – bendrovė „Status group“).

Įmonė neatsisako privačių ar pusiau privačių projektų, pavzdžiui, vienas iš neseniai įgyvendintų – administracinis ir daugiabutis gyvenamasis namas Jasinskio gatvėje, Vilniuje, kuriame „Linkodas“ specialistai atliko butų, bendrųjų erdvių ir komercinės paskirties patalpų apdailos darbus.

Įmonė „Linkodas“ apdailos ir renovacijos darbus vykdo naudodama modernias technologijas ir tik kokybiškas statybines medžiagas. Komanda vadovaujasi nuostata, kad kiekvienas klientas yra svarbus, o jam skiriamas dėmesys nepriklauso nuo darbų apimties ir suteikiamų paslaugų kainos. Ž. Kuralavičius teigia, kad pirmiausia svarbu gerai suprasti užsakovą – detaliai neišsiaiškinus jo norų, gerai padaryti tikriausiai nebūtų įmanoma.

Bendrovės kvalifikuotų specialitų lankstumas ir mobilumas leidžia dar optimaliau įveikti užduotis. Vis tik Ž. Kuralavičius pabrėžia, kad jų įmonė visų pirma orientuojasi į darbų kokybę. Taigi, ir objektai pasirenkami tik atidžiai išsiaiškinus situaciją, ar bus galima darbus atlikti kokybiškai. „Stengiamės nedirbti atmestinai, taigi, nenaudojame prastų, tarpusavyje nesuderinamų medžiagų. Tokių objektų nesiimame ir net nedalyvaujame konkursuose, kuriuose iš karto akivaizdu, kad laimės įmonė, pasiūliusi pigiausią, bet nokokybišką paslaugą“, – teigia įmonės direktorius.

Tvirtas